o mnie

Fotografia wnętrz i nieruchomości to jedna z dziedzin fotografii, którą się zajmuję. Jest to moja odpowiedź na zapotrzebowanie rynku nieruchomości, zarówno tego lokalnego, w mieście w którym mieszkam – tj. Gorzowie Wlkp. i woj. lubuskiego, jak i województw sąsiadujących. Drugą odnogą mojej działaności jest fotografia ślubna i okolicznościowa – www.photo-markowski.net
Zapraszam do skorzystania z moich usług.
Przemysław Markowski

opinie klientów

Mieliśmy przyjemność gościć Pana Przemka u siebie przy okazji sesji zdjęciowej naszego studia. Profesjonalizm w każdym calu! Sama sesja przebiegła bardzo sprawnie, Pan Przemek wykonał szereg zdjęć, a także przystał na nasze sugestie i wykonał kilka zdjęć wg. naszego pomysłu. Wszystko to w bardzo miłej atmosferze. O efektach końcowych chyba nie trzeba pisać. Zdjęcia wyszły idealnie. Bardzo dziękujemy i polecamy wszystkim usługi fotodomy.pl
"Ulton" Studio Dobrego Smaku
Pan Przemek jest profesjonalistą, doskonale wie czego oczekuje klient i nauczony doświadczeniem - proponuje bardzo ciekawe ujęcia. Do sesji podchodzi rzetelnie, z wielką uwagą i zaangażowaniem. Miałam przyjemność kilkakrotnie pracować z Panem Przemkiem przy okazji fotografowania nieruchomości. Prowadząc firmę zajmującą się wynajmem krótkoterminowym, głównie za pomocą portali internetowych, wiem jak ważne są profesjonalne, odpowiednie zrobione zdjęcia, które w moim przypadku zaowocowały zwiększeniem liczby rezerwacji. Szczerze polecam!
"Dobre Apartamenty"
Gorzów Wlkp.
Z firmą fotodomy.pl miałam okazję współpracować podczas zdjęć realizacji mojego projektu Mediateki-biblioteki w Krośnie Odrzańskim. Pan Przemek wiedział dokładnie jakie ujęcia wykonać by wydobyć z wnętrz najciekawsze ich fragmenty. Komunikacja i współpraca przebiegała bardzo sprawnie. W ciągu kilku dni po sesji otrzymałam gotowe zdjęcia. Kadry są bardzo ciekawe, zgodne w 100% z tym czego oczekiwałam. W mojej branży prezentacja fotograficzna projektów jest szczególnie ważna, dlatego uważam, że oddanie tego zadania profesjonaliście to najlepsza inwestycja. Polecam!
Justyna Fryszkowska-Kosmala
ZW Pracownia Projektowa
Moja współpraca z Przemkiem rozpoczęła się tak naprawdę kilka lat temu od... sesji ślubnej. Nasz wybór już wtedy okazał się to strzałem w 10-tkę. Zdjęcia zapierały dech w piersi. Teraz gdy szukałam fotografa do wykonania sesji wnętrz mojego gabinetu kosmetycznego, wybór osoby, która się tym zajmie był oczywisty 🙂 Praca z Przemkiem to sama przyjemność. Jest profesjonalistą w swoim fachu, zawsze można liczyć na jego sugestie odnośnie przygotowania wnętrza do sesji. Współpraca przebiegała jak zawsze w miłej, koleżeńskiej atmosferze. Przy kolejnej okazji, gdy będę potrzebowała fotografa, nie ważne czy to do wnętrz, sesji rodzinnej, czy jakiejkolwiek innej - mój wybór fotografa będzie niezmienny. Szczerze polecam.
Justyna Mrożek
Kosmetyczka
Fotografie Pana Przemysława obserwowałam już od dłuższego czasu. W końcu nadążyła się okazja by wykorzystać Jego talent do zdjęć mojego biznesu (wynajmu krótkotrwałego). Efekt zaskoczył mnie samą, nie spodziewałam się aż tak rewelacyjnego rezultatu. Sama współpraca i komunikacja z Przemysławem przebiegła na najwyższym poziomie. Pomimo mojej nieobecności Pan Przemek zrealizował zlecenie bez zastrzeżeń. Wykazał się przy tym niesamowita kreatywnością i profesjonalizmem. Gorąco polecam !
Apartament Miły
Gorzów Wlkp.