oferta

Profesjonalna fotografia wnętrz to dziś podstawa przy działalności obrotu nieruchomościami. Bez dobrej strony wizualnej ciężko się dziś przebić w gąszczu ogromnej ilości ogłoszeń. Dzięki dobrym fotografiom, oferta danej firmy czy osoby zostanie szybko dostrzeżona przez potencjalnych klientów, a co najważniejsze pozwoli uzyskać wysoką cenę sprzedaży lub najmu. Niestety gro ogłoszeń biur nieruchomości zawiera zdjęcia bardzo niskiej jakości, niechlujnie wykonanych, i o zgrozo nawet nie posprzątanych i nieprzygotowanych do tego pomieszczeń.

„Ludzie kupują oczami” – to znane powiedzenie sprawdza się dobitnie w przypadku branży handlu i obrotu nieruchomościami. Dobre zdjęcia mówiąc wprost – po prostu sprzedają. Prócz wykonania fotografii Państwa nieruchomości, doradzę także jak przygotować mieszkanie, by na zdjęciach prezentowało się jak najlepiej, przygotuję też dla Państwa pliki graficzne w takiej rozdzielczości, by po publikacji w danym portalu nie straciły na jakości.

Moja oferta kierowana jest do:

  • osób pragnących szybko i w atrakcyjnej cenie sprzedać mieszkanie, dom lub inną nieruchomość,
  • firm/osób, które oferują mieszkania/lokale do wynajęcia,
  • biur nieruchomości,
  • projektantów, którzy chcieli by w atrakcyjnej formie pokazać gotowe realizacje, wykonane według ich projektu,
  • właścicieli restauracji, pubów, lokali usługowych, którzy potrzebują zdjęć wysokiej jakości do reklamowania swojego biznesu na stronie www i w social mediach.

Działam głównie na terenie Gorzowa Wlkp. w województwie lubuskim, a także w Wielkopolsce i Zachodniopomorskim. Oczywiście mogę dojechać także w inne rejony naszego kraju.

Zapraszam do kontaktu!