oferta

Profesjonalna fotografia to obecnie podstawa przy działalności obrotu nieruchomościami. Bez dobrej strony wizualnej ciężko się przebić w gąszczu ogromnej ilości ogłoszeń. To właśnie dzięki dobrym fotografiom wnętrz, dana oferta zostanie szybko dostrzeżona przez potencjalnych klientów, a co najważniejsze pozwoli uzyskać wysoką cenę sprzedaży lub najmu.

„Ludzie kupują oczami” – to znane powiedzenie sprawdza się dobitnie w przypadku nieruchomości. Dobre zdjęcia mówiąc wprost – sprzedają. Oprócz wykonania wysokiej jakości fotografii, doradzę także jak przygotować mieszkanie czy dom, by na zdjęciach prezentowały się jak najlepiej. Przygotuję również dla Państwa pliki graficzne w odpowiedniej rozdzielczości, tak by po publikacji w danym medium były najlepszej jakości.

Moja oferta skierowana jest do:

  • osób pragnących szybko i w atrakcyjnej cenie sprzedać mieszkanie, dom lub inną nieruchomość,
  • firm/osób, które oferują mieszkania/lokale do wynajęcia,
  • biur nieruchomości,
  • projektantów, którzy chcieli by jak najlepiej pokazać wynik swojej pracy tj. gotową realizację, wykonaną według ich projektu,
  • właścicieli restauracji, pubów, lokali usługowych, którzy potrzebują zdjęć wysokiej jakości do reklamowania swojego biznesu na stronie www i w social mediach itd.

Działam głównie na terenie Gorzowa Wlkp. i województwa lubuskiego, a także w Wielkopolsce i w Zachodniopomorskiem. Zapraszam.

before & After

Poniżej przedstawiam przykładowe porównania fotografii – tzw. „before & after”, czyli zdjęcia od lewej – wykonane słabej jakości sprzętem, bez odpowiedniej wiedzy, kadrowania itd. Oraz fotografie po prawej stronie, wykonane i obrobione przeze mnie. Widzisz różnicę? 😉

Before After beforeafter
Before After before2

Napisz lub zadzwoń, umów się na sesję. Zarabiaj więcej na wynajmie lub sprzedaży 🙂

Profesjonalizm

Pełnoklatkowe korpusy wraz z wysokiej jakości optyką Nikon

Szybkość

Większość zleceń gotowa po kilku dniach od wykonania fotografii

Rzetelność

Legalnie prowadzona firma